Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Apropo kubiego i nogi.

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#16) Napisano 10 mar 2015, o 12:40

Nap Ty mnie tez zle zrozumiales bo ja nie mam pretensji ze sobie strzelasz. Bo ja chce to strzelaj tylko, podalem przyklad ze gdyby oebie jak mnie traktowali to bys kazda runde kickiem konczyl:) a o Pierogach zlego slowa nie powiedzialem, wiec Twoja ironia byla bezsensu

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#17) Napisano 10 mar 2015, o 12:50

Bax masz racje, ale nie do konca. Ty kamapisz notorycznie i stad te kicki teraz. Bardzo mało kickuje za resp (chodz jakby tak tam patrzec na innych adminow i tak duzo), ale Ty wyrobiles sb wsrod adminow takie, a nie inne podejscie. Przyjałem do wiadomosci rowniez to, ze nie kazdy jest traktowany rowno, oki. Od dzis nawet mg adminow za respa wywalac jak mi tylko administracja pozwoli ;)

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#18) Napisano 10 mar 2015, o 12:57

KAROLA co masz namysli zamuatane z tego co wiem to zawsze jest pisane niewiem co mialas na mysli z tym zamiataniem moze dlatego zrezygnowalas z admina .Dobrze ze napisal ale ja jako admin wiem co mam robic i nikt mi niebedzie mowil co mam robic i jak jakos jak ja gram wszystko ok Pierogi niewszyscy wiedza do czego jest admin i jak z niego korzystac pamietaj
^SzAkAl^

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#19) Napisano 10 mar 2015, o 13:14

Użytkownik Karola. napisał:
Użytkownik noga napisał:
pomijam fakt wysławiania się Mayahy jak wyzywają innych często od skur*synów

Ja jakoś tego jeszcze nigdy nie słyszałem.


A to ja Was tu zaskoczę, Mayaha nie obraź się, ale popieram blender'a bo nie
raz słyszałam Mayahe jak wyzywa innych graczy i ja też mu na to zwracam
uwagę. A reakcji ze strony adminów nie widać, ja rozumiem, że kolega,
ale wszystko ma swoje granice i jednak trzeba się tego trzymać.


Użytkownik ^SzAkAl^ napisał:
Dopisze tyle nie bedziesz adminow uczyl co maja robic i ochłon kolego bo nie jestes pępkiem swiata


Z Tobą szakal się nie zgodzę, bardzo dobrze, że takie kwestie są poruszane
publicznie a nie wszystko zamiatane pod dywan jak zawsze. Masz racje nie jest
pępkiem świata ale każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić. To, że napisał
jakieś rąbki prawdy i zabolało niektórych to nie znaczy, że musi być teraz traktowany
z pogardą.


na razie to tyle yahoo



Popieram z 100 % wyzywanie od : gówien jebanych po pizdy i inne epitety ze strony Mayahy są prawie codziennie, wczoraj grając słyszałam kilka takich "epitetów" a admin Pierogi zero reakcji. Nagrałam demko, jest długie i trochę słabe ale jest. Co mnie zmusiło do nagrania demka ? A otóż to ze byłam świadkiem sytuacji kiedy Mayaha wyzwał Yayabuzze wtedy grał pod nickiem mrk od gówien jebanych ( zabił go z AWP ) potem ten sam epitet poleciał w stronę innego gracza. Wywiązała się rozmowa któryś z graczy powiedział : co kolegę zbanujesz?, na co admin Pierogi sie zaśmiała. Niestety nie mam dowodu na to bo skarga by poleciała jak nic. W log czacie jest tyko mój komentarz na say: proszę nie obrażać mi faceta. (2015-02-18 19:14:00 prosze nie wyzyac mi faceta !. )

Nienawidzę kolesiostwa i należy je zdusić w zarodku, żeby nie było akcji jak sprzed laty. Chciałam poczekać z demkiem i nagrać coś lepszego ale skoro już jest temat to czemu nie skorzystać z okazji.

Sorry Mayaha nic do Ciebie nie mam ale powinieneś wyparzyć sobie jęzor.

Jeśli Administracja będzie zainteresowana demkiem chętnie je im udostępnię.
Obrazek

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#20) Napisano 10 mar 2015, o 13:29

Nie pamiętam wczoraj żeby ktoś grał pod takim nickiem, ale ok. Wyparzę sobie mój jęzorek :) Wedle życzenia :P

PS: Do yayabuzzy nic nie mam jeśli to On był to przepraszam :)
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#21) Napisano 10 mar 2015, o 13:32

Chce odnieść się do sytuacji wyżej wymienionej . Nic nie wiem o napisaniu napisaniu mnie " kolegę zbanujesz " co do smiania nie używałam często micro wiec jeśli się za śmiałam tonie z takiej sytuacji .zazwyczaj rozmawiam przez telefon i gram to nie skupiam się dokładnie na rozmowie która jest prowadzona na serwerze . Nie tylko ja mam admina i nie tylko ja byłam w tym czasie na serwerze. Zawsze można napisać na u@ o zaistniałej sytuacji bo ja jestem jedna n nie jestem w stanie wszystkiego wyłapać. n
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#22) Napisano 10 mar 2015, o 13:44

Czytanie ze zrozumieniem się kłania : Ktoś powiedział : kolegę zbanujesz potem Twój śmiech. Odwracanie kota ogonem nic tu nie da. W wyżej wymienionej sytuacji z adminów byłaś tylko Ty. Nie tylko ja wiem ze jesteś nadgorliwym adminem wobec graczy których nie znasz a kolegów traktujesz jak świętość. Nie będę już pisać na temat tej sytuacji bo akurat na nią nie mam dowodów. Moje słowo przeciwko Twojemu słowu.

Za to mam demko z wczoraj. Jeszcze raz powtórzę jeśli Czerwoni będą zainteresowani chętnie się podzielę.
Obrazek

Karola.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 365
  • Dołączył: 8 mar 2013, o 16:23
  • Lokalizacja: Kielce
  • Postawione piwa: 98
  • Otrzymane piwa: 461

(#23) Napisano 10 mar 2015, o 13:46

Użytkownik ^SzAkAl^ napisał:
KAROLA co masz namysli zamuatane z tego co wiem to zawsze jest pisane niewiem co mialas na mysli z tym zamiataniem moze dlatego zrezygnowalas z admina



Nie mieszaj w to szakal mojej rezygnacji bo to nie ma nic do rzeczy.
Zamiatanie "pod dywan", taka przenośnia dzięki której głównie chodziło
mi o to, że gracze boją się odezwać bo wiedzą że kolega stanie za kolegą
w administracji i nic nie ugrają. Także naprawdę nie musisz w to mieszać
mojej osoby.

(I nie odpisuj już szakal na to bo bez sensu robić zbędny spam i dyskusję.
Nie o to w tym temacie chodzi.)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2015, o 13:52 przez Karola., łącznie zmieniany 1 raz
" Więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę,
wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie Kocham Najbardziej " .

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#24) Napisano 10 mar 2015, o 13:47

Moje słowo jest tak samo równe jak Twoje. Skoro mowie Ci ze nie wiem nic o tej sytuacji czyli po prostu nie tego mój śmiech był poza tym ja też bym chciała domki obejrzeć ale to jak wrócę ze szkoły. Powtarzam tez ze jest coś takiego jak u@ na co nie tylko czity można zgłaszać .
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#25) Napisano 10 mar 2015, o 13:52

Co było zgłaszane na u@ też można zobaczyć :)

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#26) Napisano 10 mar 2015, o 14:00

Sory za zwłoke byłem po :

Obrazek

A co do tematu, to z ile z jednego wątku można się dowiedzieć to fascynujące!
W sumie to nie wiem do czego się odnieść szook
Ale odpowiem kubiemu na jego wątpliwość: Admina możesz kicknąć jeżeli zasłuży bo kampi czy śpi na spect
Co do Baxów i podobnych, ja osobiście zwracam uwagę czy też kickuje każdego kto nie wykonuje celów mapy, może nie robię tego po jednej rundzie zaspanej gdy taka ma miejsce ale po 2/3 się należy jak psu micha ulan
Co do Yamahy to chłop straszliwie nerwowy, zwracałem uwagę ale tak jakby nie słyszał, zapewne teraz przemyśli sprawę dogłębniej.
Ja już nie będę wspominał Twoich występków bo szkoda czasu, ważne abyś opanował emocje i to na tyle :policjant:
Nawiasem mówiąc TRUDNE SPRAWY cz. ......... :foto:

PS. Czekam na lekturę Henia :foto:

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#27) Napisano 10 mar 2015, o 14:14

Macię rację, czasem a może i częściej troszku przesadzam :). Za wszystkie grzechy bardzo żałuję, postanawiam poprawę, proszę o naukę, pokutę i rozgrzeszenie. ( PS: Nawet nie wiecie ile tego szukałem :( ).
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#28) Napisano 10 mar 2015, o 14:25

@ #14

do sprawdzenia logi, wielokrotnie Cię prosiłem o uspokojenie się z tymi tekstami na sayu.
Piszę to co widziałem.
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#29) Napisano 10 mar 2015, o 15:44

Kazdy mowi ze kickuje takich Baxow a oprocz nogi i kubiego to niebardzo mnie ktos wywalal bo po prostu nie mieli takiej okazji, owszem naruszy sie czasem zasady ale tak jak pisalem kazdy narusza. Pierogi napisala ze bardzo zmienilen styl gry i powiem ze sie staralem tylko po to zevy noga i kubi sie odwalili ale krolowie soboe robia swoje caly czas. Nie stoje w miejscu jak wielu to ze jak ktos biegnie i go slysze to logiczne ze sie zatrzymam nie kazdy jest tak dobry jak Wy ze na pewniaka wyskakujecoe iczesto z tego powody padacie a ze akurat czesto z mojejbroni to juz Was boli i sie mscicie. Nie jesyem pepkiem swiata ja chce tylki rownego traktowania a pepkiem czuje sie noga ktory na poczatku tematu bezczelnie napisal ze napisal ze nie slyszal ze mayaha soe tak odzywa:D to pod hipokryzke zajezdza i pokazuje ich poziom. Kubi Ty przynajmniek nigdy nie byles taki bezczelny wobec mnie bo noga juz nie pierwszy raz traktuje mnie podrzednie i wykorzyuje swoja``wladze" i mysli do tego ze jest fajny. Ciesze sie ze osiagnalem efekt taki jaki chcialem zeby ludzie poruszyli ten temat ja ze swojej strony obiecuje jeszcze wieksze starania o dynamiczna gre choc daje glowe ze mocno zmienilem, w dupie mam kto bedzie rzadzil serwerem ale prosze o to zeby inni admini reagowali szybciej i mniej kolezensko czyli tak jak czas ktory skayowal juz innych adminow i tak jak mowilem nie przeszkadza mi jak wylece za brak celow, tylko noga jak powiecze na 7 nue wychodzi z piachu to niech tez wyleci :) wariot i inni takze. Mayaha jak dla mnie mozesz puszczac muzyke i wyzywac, ale mam nadzieje ze takjak to ktirys pieknie napisac(jestem adminem i wiem dokladnie co mam robic i nikt mi nie musi mowic) to mam nadzieje ze wylecisz:) bo ja czy inny jakis edek od razu by wylecial

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#30) Napisano 10 mar 2015, o 16:51

Użytkownik Yayabuzzka^^ napisał:
Użytkownik Karola. napisał:
Użytkownik noga napisał:
pomijam fakt wysławiania się Mayahy jak wyzywają innych często od skur*synów

Ja jakoś tego jeszcze nigdy nie słyszałem.


A to ja Was tu zaskoczę, Mayaha nie obraź się, ale popieram blender'a bo nie
raz słyszałam Mayahe jak wyzywa innych graczy i ja też mu na to zwracam
uwagę. A reakcji ze strony adminów nie widać, ja rozumiem, że kolega,
ale wszystko ma swoje granice i jednak trzeba się tego trzymać.


Użytkownik ^SzAkAl^ napisał:
Dopisze tyle nie bedziesz adminow uczyl co maja robic i ochłon kolego bo nie jestes pępkiem swiata


Z Tobą szakal się nie zgodzę, bardzo dobrze, że takie kwestie są poruszane
publicznie a nie wszystko zamiatane pod dywan jak zawsze. Masz racje nie jest
pępkiem świata ale każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić. To, że napisał
jakieś rąbki prawdy i zabolało niektórych to nie znaczy, że musi być teraz traktowany
z pogardą.


na razie to tyle yahoo



Popieram z 100 % wyzywanie od : gówien jebanych po pizdy i inne epitety ze strony Mayahy są prawie codziennie, wczoraj grając słyszałam kilka takich "epitetów" a admin Pierogi zero reakcji. Nagrałam demko, jest długie i trochę słabe ale jest. Co mnie zmusiło do nagrania demka ? A otóż to ze byłam świadkiem sytuacji kiedy Mayaha wyzwał Yayabuzze wtedy grał pod nickiem mrk od gówien jebanych ( zabił go z AWP ) potem ten sam epitet poleciał w stronę innego gracza. Wywiązała się rozmowa któryś z graczy powiedział : co kolegę zbanujesz?, na co admin Pierogi sie zaśmiała. Niestety nie mam dowodu na to bo skarga by poleciała jak nic. W log czacie jest tyko mój komentarz na say: proszę nie obrażać mi faceta. (2015-02-18 19:14:00 prosze nie wyzyac mi faceta !. )

Nienawidzę kolesiostwa i należy je zdusić w zarodku, żeby nie było akcji jak sprzed laty. Chciałam poczekać z demkiem i nagrać coś lepszego ale skoro już jest temat to czemu nie skorzystać z okazji.

Sorry Mayaha nic do Ciebie nie mam ale powinieneś wyparzyć sobie jęzor.

Jeśli Administracja będzie zainteresowana demkiem chętnie je im udostępnię.



Teraz mogę na spokojnie przecztac to co napisałaś . "(2015-02-18 19:14:00 prosze nie wyzyac mi faceta !. )" Dajesz przykład z 18 lutego co dopiero co dostałam OPkę. 17 dopiero dostałam admina . w momencie gdy coś się dzialo jakieś zamieszanie nie byłam zbyt ogarnięta bo miałam coś innego na głowie więc jeśli była takowa sytuacja a jako że jedyna byłam na serwerze mogłam to przeoczyć. I tak bym poprosiła demko aby się upewnić bo nie pamiętam tej sytuacji.
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •