Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Zwiekszenie frekwencji via VIP

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#16) Napisano 13 lip 2015, o 18:45

To po co te kolorki? ;] Zeby na forum ladnie wygladac i sie wyrozniac? Dla szpanu? Zwiekszenia samooceny? No po co?

Ktos nie ma czasu to zawsze moze zrezygnowac i wtedy mozna w jego miejsce zrekrutowac kogos kto zna sie na tym i bedzie mial czas, a nie wszystkie inicjatywy z gora zdane sa na niepowodzenia. Wiem, ze najwiekszym kryterium tej sieci to jest kolesiostwo, ale bez przesady :)

Wlasnie, Kucyk dobrze, ze jestes :)
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Nap

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 181
  • Dołączył: 1 sty 2015, o 14:29
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 119
  • Otrzymane piwa: 38

(#17) Napisano 13 lip 2015, o 19:01

Zróbcie tak jak wyżej piszą, nagrody co miesiąc za HS, stosunek K:D, czas spędzony na serwie.
Można by tez dodać inne kategorie.
Co do vipa na noc jestem w 100% ZA. Z pewnością polepszy to frekwencję.
Sam fakt nagród jest motywujący dla ludzi by częściej grali. Możliwe jest, że ludzie się tak wkręcą, że nie bezie trzeba puszczać reklamy.

Co do randki z rudą to koniecznie musi być za wygranie 2-3 kategorii w danym miesiącu :) [zacznę wtedy grać wiec ruda szykuj się :)]
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#18) Napisano 13 lip 2015, o 19:09

Zastanówcie się czy jest sens, aby WSZYSCY na serwerze mieli VIPa (w nocy/w określonych godzinach/na określonych mapach/jeden pies)?
Powiedzmy wprost - cześć osób ma VIPa dlatego, że daje im to bonusy i "lepiej się gra". Jak wszyscy będą mieli VIPa... to nikt tych bonusów nie doceni/nie zauważy.
Czy nie lepszym rozwiązanie jest losowy VIP dla (powiedzmy) 25% graczy? Co rundę losuje od nowa.
10 osób na serwerze = 2.5 (2 lub 3, w zależności jak będziemy zaokrąglać) 'extra' VIPy na rundę.
20 osób na serwerze = 5 extra VIPów na rundę.

Kwestię czy jest to "fair" względem osób, które z takiego VIPa zapłacily to pomijam, na razie jesteśmy na teoretycznych rozważaniach ;)
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#19) Napisano 13 lip 2015, o 20:00

Użytkownik Beny napisał:
Jesli nie masz czasu i checi na cos co lezy w zakresie Twoich obowiazkow po prostu zrezygnuj i zrob miejsce dla kogos, kto bedzie chcial przyczyniac sie do progresu serwera i/lub sieci. Nie trzeba caly czas siedziec, nie jestes tylko Ty jeden z dostepem do ftp jak dobrze kojarzę. Wejscie do ftp potrzebne byloby nie wiecej niz raz dziennie !! Patrz:



Użytkownik Beny napisał:
Ktos nie ma czasu to zawsze moze zrezygnowac i wtedy mozna w jego miejsce zrekrutowac kogos kto zna sie na tym i bedzie mial czas, a nie wszystkie inicjatywy z gora zdane sa na niepowodzenia. Wiem, ze najwiekszym kryterium tej sieci to jest kolesiostwo, ale bez przesady :)


Skoro tak nalegasz to może rzeczywiście zrezygnuję. Axl rozda na pewno kilku osobom hasła do ftp. Nie ma problemu.
Jeśli chcesz wiedzieć to w tym momencie dostęp do ftp ma 3 aktywne osoby. Kucyk nie będzie na pewno zajmował się dodawaniem vipów bo to czarodziej od strony technicznej. Axl wiadomo - praca, czas ma przeważnie w nocy i to nie zawsze. No i ja, ale według Ciebie powinienem zrezygnować.


Widzę, że padły inne propozycje. Vip w nocy? Nie napisałem wcześniej "nie". Jak dla mnie to może być dobra opcja z tym, że dla 25% losowych graczy.
Vip dla najlepszego/najaktywniejszego gracza miesiąca może być. Z początku wnioskowałem, że chcieliście codzienne vipy za najwięcej fragów na mapie czy za najdłuższy czas spędzony na serwerze na co się zdecydowanie nie zgadzam.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#20) Napisano 13 lip 2015, o 21:05

Nie mówię i nie nalegam, żebyś zrezygnował. Nie zależy mi na tym naprawdę i nie mam nic do Ciebie. Miałem na myśli, żebyś zrezygnował jeśli nie masz czasu na to by poświęcić tyle czasu na swoje obowiązki czy tam zadania, ile potrzeba by coś zmienić, kombinować jak zachęcić ludzi do serwera. Wszystko rozumiem przecież, ale pewnie codziennie zaglądasz do komputera, a dodać jedną flagę dziennie i jedną usunąć to chyba nie jest takie czasochłonne z tego co wiem. Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka wymówki :P
Wierze w Ciebie :D Na pewno jakoś da się wszystko ogarnąć i pogodzić ;> A jeśli naprawdę nie masz czasu, bo przykładowo jesteś zajęty grą w GO może jednak rozważ swoją rezygnację i najlepiej pomyśl kto by nadawał się by Cię zastąpić, ewentualnie jakiś casting ^^
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#21) Napisano 13 lip 2015, o 23:15

Użytkownik Beny napisał:
Użytkownik paranormal napisał:
A wiecie, że vipy są dodawane i odbierane ręcznie?
Vip dla wszystkich w danych godzinach może by dało rade zrobić ale po co?
Reszta propozycji moim zdaniem odpada. Za najwięcej fragów na mapie dałbym vipa na 1 dzień. Nie mam zamiaru siedzieć z mordą w ftp i stoperem w ręku.

Jak po co? Czytaj ze zrozumieniem, bo 2 pierwsze slowa i to w temacie sa odpowiedzia na Twoje bezsensowne pytanie, ktore nie wiem jak czlowiek inteligentny mogl zadac :dealwithit:
Jesli nie masz czasu i checi na cos co lezy w zakresie Twoich obowiazkow po prostu zrezygnuj i zrob miejsce dla kogos, kto bedzie chcial przyczyniac sie do progresu serwera i/lub sieci. Nie trzeba caly czas siedziec, nie jestes tylko Ty jeden z dostepem do ftp jak dobrze kojarzę. Wejscie do ftp potrzebne byloby nie wiecej niz raz dziennie !! Patrz:
Użytkownik huti napisał:
Wszystko jest kwestią ustalenia.
Nie zalamuj mnie i nie mow, ze tego tez nie zrozumiales... hmm :wysmiewacz: :oklaski:

Twoja odpowiedz podsumuje klasycznym "NIE WIERZĘ !" :szook: :samobojstwo: :wysmiewacz:


Kwestia ustalenia co do moich propozycji, odnośnie długości vipa etc.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#22) Napisano 14 lip 2015, o 01:35

Użytkownik huti napisał:
Kwestia ustalenia co do moich propozycji, odnośnie długości vipa etc.

A propozycje moje czy innych sa juz sztywne i nie ma mowy, zeby cokolwiek w nich zmienic? :P
Wszystko, ale to wszystko mozna dogadac i ustalic najlepsze opcje :)
Jedyny warunek to trzeba chciec ;)
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#23) Napisano 14 lip 2015, o 01:49

Użytkownik Beny napisał:
Użytkownik huti napisał:
Kwestia ustalenia co do moich propozycji, odnośnie długości vipa etc.

A propozycje moje czy innych sa juz sztywne i nie ma mowy, zeby cokolwiek w nich zmienic? :P
Wszystko, ale to wszystko mozna dogadac i ustalic najlepsze opcje :)
Jedyny warunek to trzeba chciec ;)


Ja pierdzielę, czepiasz się jak rzep... :D :walka:
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Spectral

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 65
  • Dołączył: 13 cze 2015, o 19:00
  • Lokalizacja: Gołdap
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 11

(#24) Napisano 14 lip 2015, o 10:06

Analizując Wasze posty, najwygodniejszym pomysłem były comiesięczny reset rankingu i ocenianie go na podstawie tych oto kryteriów:
1)
* Top1 - 1miesiąc VIP'a
* Top2-3 - 2 tygodnie VIP'a
* Top4-10 - 1 tydzień VIP'a
2) Najwyższy stosunek K:D - 2 tygodnie VIP'a
3) Najwięcej czasu spędzonego na serwerze - 1 miesiąc VIP'a
4) Comiesięczne konkursy na forum na reklamę serwera/ilość zaproszonych do gry na serwerze graczy (wprowadzając na forum system poleceń)

13 poniekąd "darmowych" VIP'ów jest już i tak sporą liczbą.
Imho vipy za ilość zabójstw z broni czy najwięcej fragów jest bez sensu. Porównując sytuację z DD2, Huti w miesiąc dostałby VIP'a na trzy miesiące, a Chrum co miesiąc VIP'a za fragi z AWP. Czas spędzony na serwerze można natłuc siedząc na spect, albo grając "bo tak", bez większych starań.

Poświęcenie godziny czasu na przeanalizowanie HLStats i przydzielenie VIP'ów nie jest tak obciążającym zajęciem, jak proponowane wcześniej dwudniowe (ha.ha.ha?) lub tygodniowe plebiscyty, czy czatowanie na konkretną rundę w danym dniu.
Ludzie grają o różnych porach, jeden poświęcić może więcej czasu na grę, inny mniej. Każdy ma też swoje życie i nawet wizja darmowego VIP'a nie nakłoni go do częstszej gry.
VIP dla x% graczy co rundę jest bezcelowe. Bo model noża? Bo model AWP, na które Ciebie nie stać? :D Już prościej wprowadzić na serwer więcej "FUN", niż tylko nazwę i dodać loterię, zmieniając nagrody na Kevlar+Helmer/x$/darmowe granaty/darmowy d.eagle.

@Edit:
Nie zapominajmy też o:
Użytkownik Ned napisał:
jeszcze parę innych fajnych atrakcji, randka z Rudą, zaśpiewaj z Łapą, poranne brzuski z dupnym Sławkiem, konkursy kto dłużej będzie mówił bez przerwy z Naczo i szakalem (parę dzieci neo na pewno spróbuje a potem może coś z nich wyrośnie), chyba bardziej wciągające niż VIP yahoo

rrofl
IGN:Spectral

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#25) Napisano 14 lip 2015, o 11:09

Randka z Rudą odpada, chyba, że z inną rudą :D

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •