Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nygusek odpał , tosia brak reakcji, i ogólnie o adminowaniu

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#1) Napisano 30 wrz 2015, o 23:44

Nick podczas gry: Nygusek[t]
IP/SteamID:
Data: 19.30
Powód skargi i opis sytuacji: Nygusek[t] Napierdziela na odpale a tosia nie widzi, zgłaszam czy nie widzi, że nygusek aim, a Tosia przez mikro , że nic nie ma.

Screeny/demko: (http://www.speedyshare.com)

http://www50.zippyshare.com/v/vZ3F6I6a/file.html
Link do mojego dema, które złapało pod koniec akcje nygusa


http://hltv.1shot1kill.eu/srv31356/HLTV ... no.dem.zip
Link do dema hltv, niestety ścina się, dlatego dałem i swoje,

Nie podaje czasów wystarczy przyspieszyć i na każdej akcji widać.


Uwagi w adminowaniu, wchodzisz Tosiu na specta jak murzyn na bankiet rasistów, patrzysz nie wiem co przypuśćmy, że jego czyt. odpała i zdradzasz się bzdeta czyt. banem czy tam kickiem za nick nie pamiętam. Ale na cele mapy wyjebane masz w tej sytuacji i prawidłowo bo czita trzeba wyjebać za czity, a nie cele ale to fuksem tak się chyba stało skoro za chwile się zdradziłeś.

Kolejna uwaga, jeśli typo nakurwia fragi i nagle po twoim wejściu na specta siedzi na respie z fullem hp to nie wzbudza to w tobie podejrzeń?
A później po twoim wejściu do gry znowu nakurwia?

I jak Ci zgłaszam "nie widzisz u nygusku aima" x 2 i odpowiadasz, że czysty to po czym stwierdzasz, że przesiedziałeś na spectcie jak oznakowany fotoradar i nic nie grał?


Nygusek albo bywalec w co wątpię bo się odzywa przez mikro, więc na tyle inteligentny, że wyczuł admina z kilometra.

I teraz taka sugestia, przypuśćmy, że ja odpalam i mam anty ssy, i jak Ty byś mnie chciał złapać :D Dema rozpisać nie potrafisz, to pewnie i nie oglądałeś, żadnego. Jak i reszta żółtodziobów co nie wie, że można nick zmienić ;> Ale zaraz zaraz tosia zmienia czasami nicki, ale co z tego jak się przez mikro odzywa. Poza tym mogę robić taki trick , że status konsole kopiuj sidy na banid, czy same sidy adminów pospisywać na kartke i przelecieć po obcych nickach ze spect czy z gry czy się nie pokrywają ;] Ile tych adminów jest stałych na serwer he? 5 sidów dla zawodowego czitera to na pamięć się zna ^^


Na 2 sieciach oceniałem dema, jak tu ABW CSL


I dodatkowo dodam to co jeszcze chciałem dodać do mojego podania na koniec ;>

"Zgłosiłem swoją kandydaturę, bo widziałem co się dzieje. A, że się znam na tym postanowiłem pomóc, adminowanie to obowiązki, a nie przyjemności no chyba ,że kogoś rajcuje robienie niepotrzebnych ssów. Jest czas na pisanie pierdół na sb, a nie ma czasu na zabranie głosu choćby na nie, to mi to też wisi i powiewa. Zgłosiłem się z dobrych intencji, a nie żeby się przy tym czołgać jak jonder, żeby później mój e-penis urósł. I z jakich sieci ja pochodzę argumenty miały pokrycie z dowodami, żadnego bana za kulturę nie mam, więc coś nie tak i z takim tandemem nie mam ochoty współpracować."


A i do Manka śmiałeś się, że mają spełnionego admina hyhy ja poprostu znam swoją wartość adminowania i nie zasługuje ona na tygodniowe pełzanie i lizanie jak jonder przy swoim ;] Tyle ode mnie.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 1 paź 2015, o 00:18

A co Ty kur myślisz że jesteś jakimś wodzem hahahha. Co typ kur wyjebane mam w Ciebie. Jest regulamin typie jak ciężko Ci to przełknąć to za przeproszeniem WYPIERDALAJ !! !! !! fuck Jak jesteś taki zajebisty to idz na inne serwery i oferuj swoje zajebiste doświadczenie. Ja napisałem podanie czekałem dostałem i tyle w temacie.Ale nie PAN tabaka jest zajebisty och ach i musi dostać już od razu po pierwszej wypowiedzi hahahha. Z góry PRZEPRASZAM administrację za mojego posta ale ilę można tego słuchać co to nie on. Dodam jeszcze jakoś każdy przez to przechodził i nikt nie miał z tym problemu ale PAN tabaka ma haha.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#3) Napisano 1 paź 2015, o 00:35

Z chęcią wymoderował bym obydwa posty, ale jeszcze będzie, że pod dywan zamiatam, więc zostawię. Ubliżajcie sobie publicznie do woli.


Odnośnie tematu, czekam na wypowiedź admina, o którym mowa. Do tego momentu wszystkie inne posty uznam za nieużyteczne.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#4) Napisano 1 paź 2015, o 02:53

Tabaka ochlon tyle Ci powiem bo nie jesteś taki pro jak myślisz
^SzAkAl^

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#5) Napisano 1 paź 2015, o 06:23

Z tego co wiem to na inferno bylo i jak jest 3 adminow to info leci do jednego i wystarczy ze jeden luka. Szakal wie bo byl i nie sie nie spinaj sa tez inni co czituja np. PRO I PAQU ktorymi tez trzeba bylo sie zajac.

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#6) Napisano 1 paź 2015, o 07:58

Tabaka, zmien chłopcze serwer bo sie spinasz niepotrzebnie i żyłka Ci pęknie. Słaby jesteś w tym co mówisz i w grze, a skoro tak super znasz się na czitach to chyba sam ich używasz? i moze tez znasz już nasze SID`y na pamięć co? Temat nic niewnoszący w pracę serwerowni dla mnie do zamknięcia.
Obrazek
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#7) Napisano 1 paź 2015, o 09:15

Jonderko kochany opanuj słownictwo, bo jesteś na stanowisku admina serwera co znaczy,że reprezentujesz sieć i nie pasuje używać wulgaryzmów w stosunku do gracza (nawet jezeli byłby niewiem jak irytujacy) zwłaszcza że temat na publicznym.

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#8) Napisano 1 paź 2015, o 09:45

dokładnie byłem lokalem na 3 graczy 2 zbanowalem a ten 3 jak dla mnie albo on / off i wie kiedy go obserwuje i jak patrzyłem to był czysty a co do Tosia to wykonuje bardzo dobrze swoje obowiązki tyle w temacie
^SzAkAl^

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#9) Napisano 1 paź 2015, o 11:18

Tabaka nie wiem o co sie spinasz na serwie było 3 adminów, i było więcej odpałów i jeszcze jedno niektórzy są na tyle sprytni że jak admin wchodzi na speckt to oni off i tak w kółko

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#10) Napisano 1 paź 2015, o 11:26

W jednym przyznam rację Tabace. Jeżeli oglądacie kogoś na spekcie i ktoś Was się coś zapyta na u@ czy na mikro to nie odpowiadajcie pisząc na ekranie, ani nie używajcie opcji adminvoice bo na ekranie jak wół wyświetla się "Mówi admin: XXX! " . Grajcie czasem incognito... Ktoś was zna to dobrze, super ale jeżeli na serwerze gra potencjalny czit, którego Wam ktoś zgłasza to nie zdradzajcie się przez mikrofon.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#11) Napisano 1 paź 2015, o 11:41

Użytkownik Rudziutka napisał:
Jonderko kochany opanuj słownictwo, bo jesteś na stanowisku admina serwera co znaczy,że reprezentujesz sieć i nie pasuje używać wulgaryzmów w stosunku do gracza (nawet jezeli byłby niewiem jak irytujacy) zwłaszcza że temat na publicznym.



Rozumiem Cię Rudziutka ale widzisz co się dzieje. Typ uważa się za pana całego światu. A jest pionkiem.Zamknijcie temat bo się zrobi kupa. Ale jeszcze raz przepraszam za mojego poprzedniego posta.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#12) Napisano 1 paź 2015, o 11:43

Użytkownik Rudziutka napisał:
W jednym przyznam rację Tabace. Jeżeli oglądacie kogoś na spekcie i ktoś Was się coś zapyta na u@ czy na mikro to nie odpowiadajcie pisząc na ekranie, ani nie używajcie opcji adminvoice bo na ekranie jak wół wyświetla się "Mówi admin: XXX! " . Grajcie czasem incognito... Ktoś was zna to dobrze, super ale jeżeli na serwerze gra potencjalny czit, którego Wam ktoś zgłasza to nie zdradzajcie się przez mikrofon.


Ja tego nie robię nie zdradzam się przez voice.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#13) Napisano 1 paź 2015, o 11:48

Nie piszę tutaj o Tobie Jondro.... Ci co tak robią wiedzą o kim mówię.

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#14) Napisano 1 paź 2015, o 15:02

przepraszam haha jeśli pijesz Rudzielcu do mnie haha
^SzAkAl^

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#15) Napisano 1 paź 2015, o 15:05

Do nikogo nie "piję" tylko upominam, żeby się nie afiszować z tym, że ma się admina. Jeżeli dostaliście zgłoszenie to sprawdźcie będąc anonimowymi, a nie zdradząc się kickiem, slapem czy głupim gadaniem przez mikrofon na adminvoice.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron