Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ranking 2016

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#1) Napisano 30 gru 2015, o 22:41

Jak zapewne większość z was wie co roku 1 stycznia resetujemy ranking hlstats. Chcielibyśmy wiedzieć czy takie naliczanie punktów jest dla was satysfakcjonujące czy może jednak wolelibyście trudniejszą rozgrywkę o miejsce w top15.
Teraz z dobrą frekwencją można nabić 100k punktów, a kiedyś 25-30k to już było coś. Także zapraszam do dyskusji i proszę o swoje opinie na temat poziomu trudności zdobywanych punktów.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#2) Napisano 30 gru 2015, o 23:06

Lepiej zostawić tak jak jest, niż by później miał być płacz.
Obrazek
Obrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#3) Napisano 30 gru 2015, o 23:10

A na czym miałby polegać inny rodzaj rankingu?:> Chciałbym poznać mniej więcej o co biega, żeby się ustosunkować dobrze;D
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#4) Napisano 30 gru 2015, o 23:14

Sprawa wygląda prosto, wracamy do tego co było albo to wywalić :) Teraz wygrywa ten kto gra najwięcej to tak samo jak w standardowym /top15 więc po co to komu ? Jeśli ma tak zostać to wywalić te statystyki i dodać asysty :) A jeśli nie to wrócić do poprzedniego ustawienia HlStatsX :) Pozdrawiam

P.S. Obecny ranking w mojej ocenie nie jest w żadnym stopniu wyznacznikiem skilla, a chyba do tego są te statystyki :)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#5) Napisano 30 gru 2015, o 23:16

Użytkownik A.C.A.B#wislaq/AJ napisał:
A na czym miałby polegać inny rodzaj rankingu?:> Chciałbym poznać mniej więcej o co biega, żeby się ustosunkować dobrze;D


Hmm coś w stylu 2x mniej punktów za fraga i 2x więcej odjętych punktów za to jak padniesz. Tak mniej więcej;p
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Zjarany Damian

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 53
  • Dołączył: 1 maja 2015, o 10:43
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 2

(#6) Napisano 30 gru 2015, o 23:18

Slyszeliscie o czyms takim jak psychostats? :) To jest bardzo w porzadku moim zdaniem :)

@edit
Nie będzie zmiany na inny ranking! Ani na ten standardowy ani na jakiś tam psychostats. Nie zaczynać mi tu rozmowy na temat innego rankingu niż HLStatsX.
Łuhuu, co to za klub, co to za miejsce, ja dobrze nie pamiętam to tak się przedstawia
Łuhuu, wiem tylko jedno, nic nie działa jak czerwona sukienka to tak się przedstawia

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#7) Napisano 30 gru 2015, o 23:23

Nie wiem jaki był poprzedni ranking i jak to wyglądało hmm Obecny wydaje się być przyzwoity jak ktoś gra to da się utrzymać swoje miejsce ale gdy czasami nie grałem kilka dni to było trzeba się postarać później żeby to nadrobić wszystko bo gonili :ulan: Tak samo jak Grand mówi , że to spędzony czas powoduję ilość zdobytych punktów . Ja osobiście jestem 7 ale to miejsce nie jest odpowiednie dla Mnie ponieważ jest o wiele więcej wyjadaczy na naszym serwerze 2pistolety
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#8) Napisano 30 gru 2015, o 23:29

Poprzednie ustawienia odpowiednio odzwierciedlały skill najlepszych graczy na serwerze. Niektórzy mieli np 3 dni spędzone na serwerze, a byli wyżej od kogoś kto miał 7 dni online.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#9) Napisano 30 gru 2015, o 23:37

stare

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#10) Napisano 31 gru 2015, o 00:23

Osobiscie jestem za starym systemem.
Punkty rozdawane byly rowno, swieżak czy nie swieżak. W obecnym rankingu sa chronieni pro i swiezaki (tam gdzie byla duza roznica punktow miedzy przeciwnikami) i tak to wyglada moim zdaniem.

Obecnie po pol roku nie jestesmy w stanie dogonic topki, a postaremu zdaje sie ze bylo to osiagalne :>

Psychostaty to gorszy odpowiednik hlstatsx wiec niemamy o czym rozmawiac w tej kwestii :]
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#11) Napisano 31 gru 2015, o 01:00

Przypominam mój temat: viewtopic.php?f=191&t=14846 Niestety zdjęcia są już niedostępne.
Jestem jak najbardziej za starym systemem.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#12) Napisano 31 gru 2015, o 01:20

Ja chyba wolę stary system, nie gram często, nie zależy mi na topce. Ale wiem jedno, obecny system naliczania punktów gloryfikuje graczy, którzy bardzo często zaglądają na serwery cs-lamers. Takim graczom też należy się przecież jakaś nagroda. Może nie są wybitni, ale przynajmniej taki ranking pokazuje ile czasu ktoś spędził na serwerze.

Domyślam się, że każdy gracz jest ważny dla cs-lamers, świeżak czy nie świeżak, ale gracze z długim stażem na serwerowni powinni być w jakiś sposób doceniani lub co najmniej gdzieś wspomniani. Wiem, że gametracker to wszystko pokazuje, ale znaczna część osób w ogóle tam nie zagląda.

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#13) Napisano 31 gru 2015, o 01:27

Ja mam trochę mieszane odczucia,z jednej strony to fakt ,ze ten co siedzi na servie duzo godzin ma więcej pkt.ale czy to w sumie nie logiczne jednak spedza dlugie godziny na serverze,a przy starym naliczaniu pkt.po 1 zacznie sie kampienie,nie chodzenie do paki itd.powód?zepsute statystyki kill-perd-eath,2 powód to,ze takim naprawdę dobrym graczom wystarczy wejść na 30min dziennie nabić po 60:10 i być ciągle w topce czy to jest do końca uczciwe oceńcie sami.
Podsumowując:Na starym systemie ktoś kto gra srednio,ale spędza wiele godzin na serverze będzie miał raczej małe szanse,zęby kiedykolwiek wejść do top15.Inaczej będą mieli gracze typu Hutiego czy Granda<wymieniłam akurat was poniewaz nie kazdy wchodzi na server i odrazu nabija po 50-60 fragów > Im wystarczy dosłownie 30 do 60min dziennie i już zawsze będą w top15.
W nowym systemie bardziej liczy sie przegrany czas na serverze,a nie tylko same czyste statystyki<liczą fragów/deadow> co znaczy,ze średni lub gorsi gracze maja większe możliwości doganiania lepszych graczy.Dlatego właśnie jestem za pozostaniu przy nowym systemie.Pozdrawiam K.

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#14) Napisano 31 gru 2015, o 02:08

Chociaż w sumie to mi wszystko jedno xD może dajcie teraz stary, dla urozmaicenia :D

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#15) Napisano 31 gru 2015, o 02:16

Ja powiem tak mi to rybka bo i tak jestem 1 w TOP15 więc jak chcecie. Ale gadanie że czas ma tu coś do gadania to proszę was. Może i ma ale nie w takim stopniu jak tu piszecie. Bo to zależy od gracza jakiego ma skila. Futro zmieniło nick praktycznie po wakacjach jak dostał tego perma w sumie to dalej było niz wakacje i co dobił do top dobił i nie robił tego przez poł roku lecz w kilka dni nabitych godzin. Ja mam 41h/d na serwie i jestem 1 ale damian ma 47h/d i jest chyba 9 cos takiego. Ale lepiej jest z tą co jest chyba .

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •