Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Jak zagłosować na serwer? Na który serwer głosować?

Ważne komunikaty

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#1) Napisano 15 gru 2016, o 21:57

Dziękujemy za każdy oddany głos!


1. Na który serwer mam głosować? Na ten na którym gram czy na wszystkie?
Sugerujemy głosowanie na wszystkie serwery - im więcej graczy przyjdzie tym większa szansa, że tutaj zostaną i zaczną też grać na innych ("Twoim") serwerach. Przykładowo gracze szukający serwera DM - trafią kiedyś na DD2 czy FFA. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz głosować na inne niż "swój" serwer to się nie obrazimy ;-)

2. Jak często mogę głosować?
Możesz głosować raz na 24 godziny. Jeśli będziesz głosował częściej to nic się nie stanie - głosy po prostu nie będą się naliczały. Spróbuj oddawać głosy za każdym razem jak jesteś na forum, nie odliczać i pamiętać o tych 24 godzinach - z czasem zapomnisz i nic z tego nie będzie ;)

3. Nie mogę znaleźć tego cholernego głosowania, gdzie to jest?
W dolnej części strony serwera (nie wyszukiwarki - musisz otworzyć stronę konkretnego serwera), po prawej stronie - zaraz obok captchy. Jeśli nadal masz problemy zerknij na link w następnym punkcie.

4. Nadal nie mogę znaleźć!
Instrukcja w GIFie (uwaga 3 MB, nie otwierać na mobilnych internetach ( ͡° ʖ̯ ͡°))

5. Wczoraj było 1250 głosów, dziś jest 5! Zbanowali nas, okradli, oszukali!
Ranking jest zerowany raz w miesiącu, pierwszego dnia miesiąca. Nic się nie martw, głosuj jak zwykle :-)


Dziękujemy za każdy oddany głos!
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron