Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

VIP

NevTio

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 50
  • Dołączył: 22 lut 2013, o 17:22
  • Lokalizacja: SIemianowice Śląskie
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 20 kwie 2013, o 11:50

Witam Was moi rodacy kochani i wspaniali. Pragnę poruszyć kwestię vipa na serwerach cs-lamers. Rouzmie Was droga elito społeczeństwa CS-Lamers, iż chcecie na tym zarobić dobry szmal wiadomo u nas na serwie FFA vip-ów oraz adminów którzy rowniez vipa mają co jest dziwne :) jest co najmniej 30-40% Moim zdaniem psuje to całkowitą grę w cs'a i owszem niech będzie w Vipe SLOT, granaty ale nie kevlar co runde i 500 baksów przecież gra nie ma wtedy sensu bo kazdy VIP i admin co runde biega z m4/ak47 oraz kevlarem to samo tyczy sie rundy eko gdzie zwykly gracz kupi sobie granat wybuchowy ale wejda Ci na bs'a vipo-admini i po grze mozesz rzucac granaty do woli oni i tak maja kevlara i do tego DGL. Masakra Zmniejszcie uprawnienia VIPA bo gra traci wartość i sens.
Po prostu bądzmy bardziej delikatni... MILKA

`eSka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 137
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 19:35
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 20 kwie 2013, o 11:56

Vip byl juz zmieniany i jest ok .Kup sobie vp'a i bedzie po sprawie a nie wszystkie propozycje sa zalozone przez Ciebie poza tym vip musi cos miec bo jak bedzie slaby ludzie go nie beda kupywac.

Niech zostanie tak jak jest..
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2013, o 12:03 przez `eSka, łącznie zmieniany 1 raz

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#3) Napisano 20 kwie 2013, o 12:02

Temat Vip`a był poruszany jakiś czas temu. Zostały ustalone takie przywileje jakie są i to po długiej dyskusji. Jeśli konto Vip ma polegać wg Ciebie na tym, ze gracz dostanie tylko deagla no to sory, ale nikt nie będzie go kupował bo po co. Admin ma Vip`a, gdyż wchodząc w trakcie gry na specta, by ocenić czy jakiś gracz nie gra na wspomagaczach, wracajac do gry ma zaczynac od 800 dolców? Admin też jest zwykłym graczem i po co ma tracić kasę a jednocześnie dobrą grę wchodząc na specta nie ze swojej przyczyny. Wg mnie post trochę nie poważny. Nie masz Vip`a a dobrze pocinasz w cs. więc nie wiem o co ho?
Obrazek
Obrazek

NevTio

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 50
  • Dołączył: 22 lut 2013, o 17:22
  • Lokalizacja: SIemianowice Śląskie
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 20 kwie 2013, o 12:21

o to żeby kazdy był równy nie każdy może sobie pozwolić na VIPA a jednak musi się użerać z tymi wszystkimi przywilejami i jak dla mnie moze zostac wszystko oprocz 500 baksow i kevlara zamisat tego dodajcie co innego bo najzwyczajniej gra traci sens. Jeśli ja bym miał możliwosc bycia adminem to z checia zrezygnowałbym z tego całego VIPA

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#5) Napisano 20 kwie 2013, o 12:27

Wsrod adminow zostalo ustalone ze pod wzgledem VIP sa brani tak jak zwykli gracze. Jezeli sie dokladaja lub w jakis spisob zrobia co wartosciowego dla sieci wtedy dostaja VIPa. To nie jest tak ze majac adma masz automatycznie VIPa.

Do uregulowania pod tym wzgledem zostal jeszcze serwer 4fun.

Co do kasy to nikt tu nie zbija jej na tym VIPie. Kazdy kto tu siedzi dluzej wie jakie sa realia.
Co do ich ilosci na serwie tez sie mylisz. Nie wiem tez czy pamietasz co mial VIP za czasow rozkosznego...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

NevTio

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 50
  • Dołączył: 22 lut 2013, o 17:22
  • Lokalizacja: SIemianowice Śląskie
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 20 kwie 2013, o 12:31

No ale sami powiedzcie czy jest tutaj uczciwość? po prostu tylko tyle powiedzcie na ten teamt i pomyślcie sami czy lepiej pograc fair play czy jednak zrobimy pewną odmiennosc VIPO ADMINI i ten tego zwykły szarak?

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#7) Napisano 20 kwie 2013, o 12:42

Idac twoim tokiem rozumiwania nie ma uczciwisci na 90% serwerow, jak i innych grach, np tibia gdzie tez kupujesz premium by szybciej nabic level....
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

NevTio

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 50
  • Dołączył: 22 lut 2013, o 17:22
  • Lokalizacja: SIemianowice Śląskie
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 20 kwie 2013, o 12:46

w Tibie nie gram, całego świata nie uratuje gram w cs'a i tym sie zajmuje... oj mnostwo jest sieci gdzie vip polega tylko na slocie mnostwo. Gram tutaj bo po niektórzy to zarąbisci goscie i lubie z nimi pogadac i pograć. aa i to ja nie rozumie KLDZIK"A mam rozumieć ze jestes adminem tylko dlatego zeby miec te przywileje , ja jak byłem adminem na innych serwerowniach to nie obchodzilo mnie to czy strace 5000$ bo wejde na specta tylko to ze moja siec bedzie biedniejsza o jednego czitera :D:D nie liczylo sie dla mnie PRZYWILEJ LECZ OBOWIAZEK :D

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#9) Napisano 20 kwie 2013, o 12:50

Moze inaczej by dotarlo:
Zasponsoruj oplaty serwa a VIPy znikna.
Bedziesz mial podwojna satysfakcje, bo mnie szczerze mowiac nie stac....
Chyba tyle w temacie...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •