Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Gothic 1, 2, Noc Kruka

Wszystko inne o czym chcecie napisać a nie ma na to odpowiedniego działu

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 7 lip 2013, o 15:24

Jak w temacie, gadka szmatka o serii Gothic :)

Gothic 1 jest fantastyczną grą, nieliniowa fabuła, świat tętniący życiem, przeróżne stworki do pokonania, NPC'ty różnią się od siebie ( każdy ma swój charakter, wygląd, nie ma drugiego takiego samego NPC'ta. Mówie tutaj o postaciach z imionami ). Ogólnie to bardzo gorąco polecam każdemu tą gierkę, kto w nią nie grał niech żałuje, nigdy nie wyjdzie druga taka znakomita gra cRPG. Dzisiaj przeszedłem tą grę, zajęło mi to około 22h.
Grę zacząłem od przyłączenia się do Starego Obozu, zostałem na początku CIeniem. Potem Awansowałem na Strażnika. Po wygnaniu ze Starego Obozu przyłączyłem się do Najemników, i zaraz potem do Magów Wody. Z czasem uczyłem się kręgów magii, i kiedy doszedłem do piątego, Xardas nauczył mnie ostatniego, szóstego, i zostałem Nekromantą. Jako Nekromanta przeszedłem grę, i jestem z tej decyzji bardzo zadowolony. Przy okazji nauki 6 kręgu, dostałem Szatę Mrocznych Sztuk.

Dzisiaj również zacznę przygodę w Gothic 2 Noc Kruka, jest to takie jakby rozszerzenie Gothica 2, z dodanym nowym światem i zadaniami. W tamtym roku ją przeszedłem, lecz seria jest tak fantastyczna, że wracam do niej ponownie.

Czasami będę załączał zrzuty ekranu jak mi idzie, kim jestem, i jak to wszystko ogólnie wygląda :)


Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat gry, przemyśleń, i do wypowiedzi na temat tej serii :)

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#2) Napisano 7 lip 2013, o 22:48

Co tu mowic. Gothic 1 miazga Gothic 2 troszke gorsza ale tez swietna. Kazda po kilka razy przeszedlem. Osytatnio 1 w taki sposob jak ty tylko ze zostalem najemnikiem do konca. silyu mial ~178 mana 138 zrecznosci +100 (nie pamietam dokladnie) ~670 hp plus prawie wszystkie zdolnosci, Miecz jedno/dwuręczny mistrz kusza mistrz 40%. otwieranie zamkow akrobtyka kradziez itp. Swietna gierka.
Pozdrawiam nOthinG :*

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#3) Napisano 7 lip 2013, o 23:16

Który poziom ? Ja miałem 34 chyba, z 8 lvli nabiłem na samej świątyni Śniącego.

Edit:

Przy okazji, zarzuce screenami :) Starzy przyjaciele z pierwszej części :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 7 lip 2013, o 23:46

"słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy khorinis"

Gothic, Gothic 2 - klasyki. Jeszcze gdzieś tam u mnie schowane w szafce wszystkie części leżą : D
Razem z inną fenomenalną grą MoH: AA stanowią one moje pierwsze pełne gry w historii :).

1HuSk'y

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 168
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:16
  • Lokalizacja: Woj. łódzkie
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#5) Napisano 8 lip 2013, o 00:02

Oooo tak Gothic to jest zajebista gierka że tak powiem :D miałem okazje zagrać w Gothica 2 , ale niestety całej nie przeszedłem gdyż musiałem wtedy zrobić formata kompa i gierka przepadła :/ pamiętam wtedy , że miałem problem ze znalezieniem pewnego miejsca , a dokładniej mówiąc to Kryjówki , która znajdowała się w ścianie koło wody :D


Jakby ktoś mógł zapodać link do pobrania Gothica 2 to byłbym bardzo wdzięczny :)
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 8 lip 2013, o 11:31

Kryjówka bantydów ( bo chyba o nią Ci chodzi ) była w porcie. Z perspektywy Laresa, płyniesz w prawo, do końca brzegu, i tam masz wejście do bandytów.

Qba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 473
  • Dołączył: 2 sie 2012, o 21:44
  • Lokalizacja: Nowy Targ
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 14

(#7) Napisano 8 lip 2013, o 18:32

seria gothic to jednak najlepsze gry jakie wyszły 1,2 bo 3,4 może być ale dupy nie urywa :P
a co do linku to pociągnij sobie z chomika za jakieś te 2zł albo kup oryginał bo takie gry warto kupić za te 20zł :)
2 jak i noc kruka znam na pamięć po tych kilkunastu razach :p a co do 1 to niestety tylko raz przeszedłem :l jakoś 2 bardziej mi przypadła do gustu

Kaci0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 31 maja 2013, o 09:16
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#8) Napisano 9 lip 2013, o 13:18

W Media Expert Gothic 1 jest za dyszkę ;)
"Kiedy wybierasz sobie zawód,
co się wiąże z zawodem,
by mieć na gaz i na wodę,
czasami lecisz za wodę" - Zeus.

Qba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 473
  • Dołączył: 2 sie 2012, o 21:44
  • Lokalizacja: Nowy Targ
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 14

(#9) Napisano 9 lip 2013, o 14:37

a w empiku 1,2+noc kruka, za 20 :)

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#10) Napisano 9 lip 2013, o 17:15

Gra jest warta każdych pieniędzy, powaga :) Ja kupiłem za 20 zł w Tesco chyba, w dziale gier. Albo za 24.99, nie pamiętam już. W każdym razie, jakbym tej gry nie miał, a była do kupienia za 50 zł, albo nawet i więcej, to bez wachania bym kupił :)

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#11) Napisano 11 lip 2013, o 23:47

Jako iż mój komputer w ostatnim czasie wariuje coraz bardziej, i nie mogę grać normalnie w Noc Kruka, postanowiłem zagrać w modyfikację peirwszej części, która nosi nazwę "Mroczne Tajemnice". Co znaczy że Noc Kruka pójdzie na chwile w odstawkę. Mroczne Tajemnice zawierają:

- dubbing (opcjonalny)
- poprawione błędy ortograficzne i gramatyczne;
- poprawione tłumaczenie CDP;
- naprawione wszystkie Bugi (w tym gra w kości u Yrpena);
- zwiększony poziom trudności;
- nowa walka z Urizielem;
- nowe potwory;
- nowe NPC;
- nowe zadania;
- nowe itemy;
- ostrzenie broni;
- zmieniony koncert In Extremo (7 utworów, długość ponad 33 minuty);
- zmieniona muzyka Muzycznego Kryształu;
- więcej eastergg'ów;
- inne, niewielkie poprawki.

Modyfikacja naprawdę super, zrobiła je grupka chłopaków z oficjalnej strony fanów Gothica w Polsce, rewelacyjnie im to wyszło. Obóz Przemytników to jeden z trzech nowych obozów które powstały w tej części modyfikacji, nie będę mówił o pozostałych, zachęcam do zagrania, wtedy sami się dowiecie :P

Jeśli komuś się spodoba gierka, i będzie chciał w nią zagrać, to niech napiszę pod tym tematem. Wyślę w wiadomości prywatnej link do modyfikacji Mroczne Tajemnice + Dubbing.

Załączam kilka fotek z gierki, i krótke opisy pod zdjęciami:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

1HuSk'y

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 168
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:16
  • Lokalizacja: Woj. łódzkie
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#12) Napisano 14 lip 2013, o 21:05

A ja się pochwalę swoją walką z Czarnym Trollem :D


Obrazek
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#13) Napisano 14 lip 2013, o 21:10

Ten Troll to w Górniczej Dolinie czy koło obozu Bandytów ? Bo ciemno jak w dupie i nic nie widać. :D

1HuSk'y

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 168
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:16
  • Lokalizacja: Woj. łódzkie
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#14) Napisano 15 lip 2013, o 00:41

Powiem tak , z kolesiem o nazwie Lares poleciałem na jakieś zadupie tzn. odnieść ornament do Saturasa po czym zostawił mnie tam samego wręczając mi ornament :D pochodziłem trochę po mapce i dotarłem do takiego myśliwego koło ogniska , nie pamiętam jak on miał na imię :P

Jak znajdziesz gościa koło ogniska to z nim będziesz bił Zębacze , a kawałek dalej będzie jaskinia z Czarnym Trollem :)
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#15) Napisano 15 lip 2013, o 10:30

Aaa wiem, w takiej jakby wielkiej japie będzie sobie siedział ten troll. Trafisz do niego przechodząc obok wielkiego jeziora ? :D

Wróć do Różne różniste różności



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron