Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Otwórz umysł !

Wszystko inne o czym chcecie napisać a nie ma na to odpowiedniego działu

ogjen

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 491
  • Dołączył: 24 sie 2011, o 15:17
  • Lokalizacja: Łosice
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 62

(#1) Napisano 6 paź 2013, o 19:33

Natrafiłem na taki film w internecie(poniżej podam linka) w którym osoby w nim przedstawione mówią odbiorcom, że to co się dzieje w tym naszym chorym świecie jest jakąś wielka zmową i wydarzenia które następują są zaplanowane z góry. Muszę wam powiedzieć, że bardzo mnie to zaintrygowało. Po przeczytaniu paru artykułów na ten temat i dowiedzeniu się o co w tym wszystkim chodzi. Poczułem się oszukany, ale nie tak jak zwykle jesteśmy oszukiwani przez nasz rząd i nie tylko, ale tak "maksymalnie" oszukany . Co sądzicie o całym "zwykłym" świecie który został wciągnięty przed nasze oczy by zasłonić nam prawdę ?


Film amatorski "Spisek":
http://www.youtube.com/watch?v=jIYrBDibbjk

Strony na które warto wejść:

http://otworzumysl.com/
http://raptorowo.pl.tl/
http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/


btw. Polecam też zainteresować się taką osobą jaką jest Janusz Korwin-Mikke, jak dla mnie jedyny polityk który nie kłamie i na prawdę myśli o dobru państwa, a nie o swoim.
ObrazekObrazek

No risk no fun :)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#2) Napisano 7 paź 2013, o 13:25

Trochę za dużo żeś dał do komentowania, to tak parę wolnych myśli w skrócie. Mam nadzieję ,że ktoś prócz 1-2 osób da radę przeczytać moje wypociny bo tak bardzo się nie rozpisałem.

Nie powiedziałbym ,że Korwin jest ideałem polityka. Jest bardzo inteligentny i jego poglądy gospodarcze rzeczywiście były by w stanie zmienić dużo na + Czemu jednak od kilkunastu lat ma tak niskie poparcie? Ano temu ,że te poglądy skutecznie przysłaniają jego kontrowersyjne wypowiedzi, których sensu nie umie jasno przekazać szarym ludziom. Mówienie o tym ,że Hitlera dzisiaj trzeba by uniewinnić za holokaust ,albo że za Hitlera były mniejsze podatki i dlatego państwo wtedy było mniej opresyjne nie jest jak dla mnie ( początkującego historyka ) dobrą metodą sięgnięcia po władzę.

Jaki jest właściwie jego cel? Tak inteligentny człowiek ma świadomość tego ,że nigdy nie sięgnie po władzę wypowiadając się w ten sposób ,a przecież mógłby używać tej samej demagogii/erystyki co reszta polityków, zdobyć władzę i dopiero wtedy wziąć się za naprawę państwa.

Na jednej z Twoich stron rozbawiło mnie to zdjęcie

http://img.webme.com/pic/w/wezwaniedoprawdy/458011.jpg

jest to zdjęcie typowo propagandowe, od wielu lat jest w kraju nagonka medialna na PiS , która skutecznie dwukrotnie pozwoliła wygrać Platformie wybory i obrzydzić ludziom PiS. Od tylu lat działało straszenie partią przeciwnika, teraz ludzie zaczynają budzić się z letargu szkoda ,że tak późno. Ci co mówią ,że PiS i PO to to samo ,PiS to zło, albo że za PiSu było gorzej używają argumentów typu "sekta smoleńska" , "kaczafi", "pisuary". Zero merytorycznej dyskusji. Nie będę wypisywał działań dewastacyjnych, które PO celowo wyrządza naszemu krajowi od wielu lat bo by mi to zajęło cały dzień ( Tu jest czarno na białym, każdy z tych podpunktów jest do sprawdzenia http://www.wykop.pl/ramka/1624176/porow ... -po-i-pis/ ).

Oczywiście nie od dzisiaj wiadomo, że najważniejsze decyzje dla świata i poszczególnych krajów podejmowane są w tzw kuchni politycznej, a nie w błysku fleszy i na oczach zwykłych ludzi a w takiej Ameryce prezydent jest praktycznie ubezwłasnowolnioną marionetką ( kto się tym interesuje to wie w czyich rękach ).

CZK masz trochę racji, lecz do świata z Matrixa nam jeszcze sporo brakuje chociaż wszystko idzie w dobrym kierunku. Ostatnio po aferze ze Snowdenem i ujawnieniu co robią "wspaniali straznicy światowego pokoju" sprzedaż książki Orwella rok 1984 podskoczyła w samych Stanach o coś koło 800% :)

Zresztą żeby zobaczyć skalę inwigilacji zwykłych ludzi nie trzeba zaglądać aż do USA. Spójrzmy na to jak to wygląda w dzisiejszej Polsce

Oficjalnie w Polsce jest założonych prawie 2 mln podsłuchów. Mało osób wie ,że w naszym kraju jest aż 9 służb , które uprawnione są do zakładania podsłuchów. Razem z prokuraturą to będzie 10. Sami odpowiedzcie sobie na pytanie ile jest założonych nieoficjalnie ;)

Na koniec fragment wywiadu z Ziemkiewiczem. Nie ważne czy się go lubi czy nie - przedstawia on w tym momencie prawdziwe statystyki.

“histeria, która miała miejsce za rządów Kaczyńskiego na temat wszechwładzy służb specjalnych, wtedy całkowicie bezprzedmiotowa, teraz się spełnia w sposób doskonały. Gazeta obsesyjnie prorządowa opublikowała materiał, z którego wynika, że w Polsce na tysiąc obywateli zakłada się 27,5 podsłuchu, w Wielkiej Brytanii, która ma autentyczny problem z terroryzmem to jest 8 na tysiąc, a w Niemczech 0,2 na tysiąc. Coś to, na litość Boską, mówi o tym systemie. Panowanie Tuska tak demoluje państwo prawa w Polsce, że każdy następny, kto przyjdzie, nic nie będzie już musiał psuć. Będzie miał władzę dyktatorską, bo wszystkie hamulce zostały rozbite przy kretyńskim entuzjazmie pożytecznych idiotów z elit intelektualnych i medialnych.”

<Szajba>

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 296
  • Dołączył: 19 gru 2012, o 01:18
  • Postawione piwa: 78
  • Otrzymane piwa: 36

(#3) Napisano 8 paź 2013, o 20:05

Nie był bym sobą jak bym się nie wtrącił :P
Co do loży masońskiej to czytałem kiedyś troche o tym i jest ok, nie poprzestawiało mi w głowie, chyba jestem PONAD TYM jak to mawiał klasyk :P
Oczywistym jest fakt że jesteśmy inwigilowani, pracuje dla różnych operatorów sieci komórkowych i znam się co nie co na tym i uwieżcie mi każda wasza rozmowa jest nagrywana :)
Polityka ?? Hahaha po co zawracać sobie głowe tym czy lepiej PiS czy PO czy nawet Korwin. Ci ludzie nie są tam przypadkowo i żaden nie chce naprawiac kraju oni tylko chcą władzy :) nie lepiej po prostu być ambitnym i dążyć do swoich celów w dupie mając te wszyskie afery. Polacy uwielbiają nażekać na swój los, wydaje mi się że to pozostałości historii ale czas się obudzić :)
Jak się komuś nie podoba tak w naszym kraju to po co tu żyje, przecież mamy 21 wiek i możemy wyjechać wszedzie szukać swoich marzeń :)
Dziśaj przeczytałem taką wypowiedź Fornalika " chyba nie ma takiego drugiego kraju gdzie kiedy drużyna ma jeszcze szanse na dostanie się na MŚ u nas kibice i władza już spekulują kto zastąpi Fornakika ( gdzie się podziała ta wiara w polske z dawnych lat ) :(

Puentując Carpe diem :)
My kochamy ganje bardziej, niż Romeo kochał Julię
mamy przepaloną gardziel, dym oktawy generuje

Marihuana to nie tania dziwka do lansu,
to pożywka dla umysłu, droga do głębokich transów

Obrazek

Wróć do Różne różniste różności



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •