Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

automatycznie zmienia nick

Masz problem z CS ? - wyraź "To".

Chu Ju Gona Locz

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 24
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 14:42
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 4 gru 2013, o 15:09

Siema jestem tu nowy a od razy mam problem:):):)Tzn:wbijam na wasza siec......lecz przed wybraniem Team Cs mi sie minimalizuje,naciskam ponownie i znow mi sie minimalizuje.Po trzecim podejsciu wkoncu moge wybrac Team i dolanaczm do gry:)tylko juz ze zmienionym nickiem na NO SWEAR:(Dzieje sie tak za kazdym razem a w opcjach nick mam jak zawsze czyli: Chu Ju Gona Locz.Dodam ze sprawdzalem to na innych sieciach i tylku u was mam taki problem.Reinstal cs-a nie pomoze bo jest swiezy(dzis instalowany)
Dziekuje za pomoc pozdrawiam

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 4 gru 2013, o 15:29

No swear = nie klnij

Plugin przeciw "obrazom i klnieciu" nie bierze pod uwage spacji a ciag liter, w nicku masz fraze "Chuju" / "Chuj"
Zmien nick na inny
Pozdrawiam.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Chu Ju Gona Locz

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 24
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 14:42
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 4 gru 2013, o 15:47

Tak tez myslalem ze taki plugin macie...jak narazie dalem CFG tylko do odczytyu,...zobacze czy pomoze.W razie zmiany zawsze moge zmienic na Chu*Ju*Gona*Locz ,gwiazdki chyba akceptuje ten plugin.
Dziekuje za pomoc mozna zamknac.

Wróć do Problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •