Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]PODOBNO TRZESE SERWERAMI [t] - Betoniarka

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 14 sty 2016, o 11:12

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: PODOBNO TRZESE SERWERAMI [t]
SteamID/IP: STEAM_0:0:48093573 / 95.208.248.198
Data: 14/01/2016 - 10:03:19 (9 minut temu)
Powód bana: aimbot
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=105936
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#2) Napisano 14 sty 2016, o 11:35

http://speedy.sh/w3au6/podobno.dem
6:38-1/4 przeskok na model
6:41 -jak to weszło?
6:49- gdzie ma celownik a wchodzi

tyle ode mnie ;)

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#3) Napisano 14 sty 2016, o 11:39

6:37:73 - Nie wiem skąd masz info że gość tam jest skoro tam słychać milion kroków. Może to złudzenie 1/4 ale nie trafiłeś na moje w niego
6:40:89 - to już jest przegięcie modelowo nacelowany w 2 gości których nawet nie widzi i leci double kill.
6:49:15 - ten przeskok będzie ciężko ci wytłumaczyć

To jest moje ale czasy widzę się nasze pokrywają. Ja oglądałem wszystko na 1x 1/2x i 1/4x

Wygląda na to, że decyzję podejmie któryś z moderatorów bądź h@. Ja się nie podejmę bo sam mam zastrzeżenia.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 14 sty 2016, o 11:41

Nie wiem nie ogladalem demka jestem czysty i taka jest prawda czego jeszcze chcecie co mam wam napisac slucham? wczoraj ssy wstawilem czysty teraz demko jest problem nic nie mam gra wiele lat mam doswiadczenie sprzet mam kose bo wiadomo sprzet to podstawa a z czasem wszystko przyjdzie

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#5) Napisano 14 sty 2016, o 11:44

Jeśli grasz tyle czasu to zapewne wiesz, że przy odwołaniach należy podać kontrrozpiskę. Nie ma tego wiele ale myślę, że to są same konkrety wynikające z zaledwie 2 może 3 rund. To, że zostałeś rozpisany jeszcze nic nie znaczy wystarczy, że podasz racjonalne wytłumaczenie które nas przekona.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 14 sty 2016, o 11:47

ide obejrzyc demko wlasnie sie pobiera masakra ogolnie jestem zadowolony bo wiem ze jestem czysty a wy uwazacie inaczej to dla mnie z jednej strony zaszczyt ze potrafie tak grac aby potezne wasze forum i doswiadczeni admini mieli problem :)

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 14 sty 2016, o 11:52

No i jestem panowie to ze strzelilem przez te skrzynki i wszedly dwie banie to byl skan nic innego a ze bez celownika strzelilem kolesowi banie on chyba mial nicka grenn z tego co pamietam to byl na blisko nigdy tak nie robiliscie no prosze was mala mapka szybkie akcje ile moze runda trwa 30 s masakra czego wy szukac niech glowny Admin sprawdzi te nagranie bo ja juz nie mam sily walczyc i pisac ze jestem czysty PROSZE O GLOWNEGO ADMINISTRATORA ABY SPRAWDZIL TE DEMKO

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#8) Napisano 14 sty 2016, o 11:58

Jestem zaskoczony tym, że tak doświadczony gracz jak ty, zaszczycający swoją osobą turnieje gejmingowe (jak to sam się pochwaliłeś na czacie) nie potrafi składnie dodać kontrrozpiski. Masz rację trzeba czekać na administrację bądź wysoko postawioną osobę ale bez kontrrozpiski to nie będą mogli się nawet zabrać do roboty ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#9) Napisano 14 sty 2016, o 12:03

Mało co wstawiałem na forum odwolania od Banów wiecej gralem zawsze mixów lub klanówek Moze w tych sprawach jezeli chodzi o kontrrozpiski nie jestem mocny nie wiem od czego zaczac ale macie demko macie ssy z wczoraj ja nie jestem w tym mocny ale grac potrafie okej czekajmy niech admin głowny zadecyduje

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#10) Napisano 14 sty 2016, o 12:05

Ostatnią podpowiedzią jest zaglądnięcie do innych odwołań na naszym forum gdzie gracze robili takie kontrozpiski ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 14 sty 2016, o 12:11

Nie wiem Kondzik szukam i nie moge znalez mowilem ze nie ogarniam strony forum ... Mozesz dac linka bo chce udowodnic ze jestem czysty kurcze ...

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#12) Napisano 14 sty 2016, o 14:28

Sciagnij demko i wypakuj w cstrike. Wejdz w csa, wpisz viewdemo nazwa_demka. Zobacz te czasy, sprawdz akcje, ktore ci sugeruja za spalone i sie tlumacz.

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 14 sty 2016, o 15:31

kontrrozpiska
6:38-1/4 przeskok na model ::::: Okej chyba normalne ze zeskoczylem z góry i sprawdzam bok patrze sie na prawo wlaczam zuma byl koles wiec padl nie widzie nic tu dziwnego All
6:41 -jak to weszło? Ta akcja moze byc dziwna macie prawo do zastrzezen ale pomyslmy przeszlismy cala mape u góry ich nie ma wiec zostala jedyna skrzynak skanowalem strzelilem okej wpadly dwa skany sam bylem zaskoczony ale to skan jak nie skanujesz nie masz
6:49- gdzie ma celownik a wchodzi : Chyba normalne ze mialem swojego gracza na radarze padl mi tam wlaczylem zum i akurat koles tam stal i go zabilem chyba normalne boze ludzie .....

Nie wiem All co mam jeszcze napisac po prostu to mnie przerasta nigdy jeszcze tak nie mialem za kadencji mojej cs ....

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#14) Napisano 14 sty 2016, o 16:58

6:38 - Mógł profilaktycznie włączyć zooma. Co do tego, że na 1/4 nie trafił w niego to: Nie jest przypadkiem tak, że na demkach jak ktoś za szybkiego flicka zrobi to tego nie wychwytuje? Tutaj nie jestem pewny więc proszę mnie poprawić jeżeli tak nie jest.
6:41 - Mignął tam CT chowający się za skrzynką, chociażby go nie widział to nie wychylał modelowo tylko na bok skrzynki a zeskanował skrzynkę, co było dosyć logiczne ( aczkolwiek dziwne ) To, że zabił akurat dwóch to nie trzeba tego jakoś wyolbrzymiać bo jeszcze się taki nie urodził co wynalazłby cheat'a, który by zakręcał kulę tak, żeby zabijała podwójnie ;p To, że się CT w rządku ustawili to ich problem.
6:49 - Włączył zooma chciał zobaczyć lewą stronę skrzynki nikt tam nie wychylał zobaczył prawą i następnie zobaczył typa po lewej i go zabił.

+/- nie wiem musiałbym zobaczyć więcej ;p
Obrazek
Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#15) Napisano 14 sty 2016, o 17:14

Powiem wam tyle, znam sie na czitach :> i sądze ze on jest czysciutki

strzelil w skrzynke i to jest bardzo normalne na tej mapie, bo albo sie tam ktos kryje albo stoi afk wiec mogl przypuszczac ze tam ktos jest. No i uwazam tak jak parker ze to nie byl no scope tylko fast zoom ktorego na zlagowanym demku nie widac :)
Ostatnio zmieniony 14 sty 2016, o 17:23 przez Conor McGregor, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •